Josefina Holmlund

Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Fjordlandskap, signerad J Holmlund, olja på duk, 21x31,5 cm

Krackeleringar

861015

2020-12-31