Carl Einar Borgström Ystad Metall

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL EINAR BORGSTRÖM (CEB), Ystad Metall, 1930-tal, bakelit och tenn, höjd 21 cm, diameter 10 cm

Bruksskick

861024

2021-01-06