Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BJÖRN LINDROTH (1931-1999):"Sofia Linnea, signerad samt numrerad 175/250, färglitografi, ca 52x38 cm
Ej examinerad ur ram
861026
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här