Björn Lindroth färglitografier

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN LINDROTH (1931-1999):"Sofia Linnea, signerad samt numrerad 175/250, färglitografi, ca 52x38 cm

Ej examinerad ur ram

861026

2021-01-07