Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
HÖGANÄS KERAMIK, form efter Edgar Böckman, lockurna, keramik, 1930-33, diameter 22 cm, höjd 32 cm
Ställvis krackelyr, mindre nagg på lockets innerring (synd ej med locket på)
861034
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här