Tumlare tespindel dosor mm silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TUMLARE, TESPINDEL, med svarvat benskaft, DOSOR, med lock, 2 st, SKEDAR, 14 st, varierande i storlek och utförande, silver, 18/1900-tal, skedarnas längd ca 10,5-22 cm, total vikt ca 383 g

Bucklor, skador, en dosa med skadat gångjärn

861040

2020-12-31