Taklampa sent 1900-tal

Taklampa sent 1900-tal
Taklampa sent 1900-tal
Taklampa sent 1900-tal
Taklampa sent 1900-tal
Taklampa sent 1900-tal
Taklampa sent 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKLAMPA, sent 1900-tal, mässingsfärgad metall, invändigt vitlackerad, diameter 44 cm, höjd ca 30 cm.

Bruksslitage, repor, ej funktionstestad.

861042

2021-01-08