Bruno Mathsson soffbord

Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, soffbord, Mathsson International, Värnamo, kopplat underrede av skiktlimmad bok, med rund skiva i bokfaner, diameter 120 cm, höjd 52 cm.

Bruksslitage, fläckar.

861043

2021-01-10