Viggo Pedersen oljemålning

Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VIGGO PEDERSEN (1854-1926): Landskap mot vatten, signerad, olja på duk 50x70 cm

861047

2021-01-06