Henrik Allert

Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert

Såld för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

HENRIK ALLERT (född 1937), katalog, tryckt 1991 med två grafiska blad, monogramsignerad i trycket (storlek 31x23,5 cm).

Smärre slitage.

861048

2021-01-10