Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
HENRIK ALLERT (född 1937), katalog, tryckt 1991 med två grafiska blad, monogramsignerad i trycket (storlek 31x23,5 cm).
Smärre slitage.
861048
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här