Ulf sjöstedt

Ulf sjöstedt
Ulf sjöstedt
Ulf sjöstedt
Ulf sjöstedt
Ulf sjöstedt
Ulf sjöstedt
Ulf sjöstedt
Ulf sjöstedt
Ulf sjöstedt
Ulf sjöstedt
Ulf sjöstedt
Ulf sjöstedt
Ulf sjöstedt
Ulf sjöstedt

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

ULF SJÖSTEDT (1935-2009), portfolio med fotografier, signerade, daterade -76 och numrerade 11/30, "Ett hjul en gång", "Tillbommat", "Lagad", "Tecken" samt "Låst", 40x30 cm.

Smärre slitage.

861049

2021-01-10