Mulberry

Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MULBERRY, väska "Small Heritage Leather Messenger Bag" samt mobilfodral, väskan i brunt läder med reglerbar axelrem samt detaljer i vitmetall, en utanpå liggande blixlåsförsedd ficka, stängs med magnetlås, invändigt märkt Mulberry, längd 32, bredd 9, höjd 22 cm, dustbag medföljer, mobilfodral i brunt läder med två kortfack samt präglad logotyp märkt Mulberry ENGLAND, längd 8,5 samt höjd 15 cm (ca bredd invändigt 7 cm).

Bruksslitage på hörn samt några repor.

861054

2021-01-16