OIVA TOIKKA glasfågel

OIVA TOIKKA glasfågel
OIVA TOIKKA glasfågel
OIVA TOIKKA glasfågel
OIVA TOIKKA glasfågel
OIVA TOIKKA glasfågel
OIVA TOIKKA glasfågel
OIVA TOIKKA glasfågel
OIVA TOIKKA glasfågel
OIVA TOIKKA glasfågel
OIVA TOIKKA glasfågel

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIVA TOIKKA, figurin, fågel, för Nuutajärvi, glasfågel, irriserande glasmassa, undersidigt signerad Oiva Toikka Nuutajärvi, etikettmärkt, längd ca 15 cm

Smärre slitage

861059

2021-01-06