FÅTÖLJ
2021-01-05
861064
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1970-tal svart kinnklädsel, lösa plymåer, underede av metall med imitation av trä, snurrfunktions, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage