Engelsk spegel 1800-tal

Engelsk spegel 1800-tal
Engelsk spegel 1800-tal
Engelsk spegel 1800-tal
Engelsk spegel 1800-tal
Engelsk spegel 1800-tal
Engelsk spegel 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, England, mahogny, krön med naturalistisk dekor, ca 100x63 cm

Smärre slitage, tidigare överstycke till damarbetsbord

861065

2021-01-02