Carl Fagerlund taklampa Orrefors

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, 1900-talets andra hälft, glas och mässing, diameter 34 cm

Slitage, ej funktionstestad

861069

2021-01-02