Spegel tillskriven Otto Schulz

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OTTO SCHULZ, BOET, tillskriven, spegel, fanerad med alm, delvis svärtad, diameter 101 cm.

Proveniens: Disponent Oskar Griep (1900-1982), Svenska Ackumulator Ab Jungner (SAAJ), Oskarshamn.

Bruksslitage.

861070

2021-01-16