Ring 18K guld med blå sten

Ring 18K guld med blå sten
Ring 18K guld med blå sten
Ring 18K guld med blå sten
Ring 18K guld med blå sten
Ring 18K guld med blå sten
Ring 18K guld med blå sten
Ring 18K guld med blå sten
Ring 18K guld med blå sten

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 18K guld, med blå sten, stämplad, AGLN, Göteborg, otydligt årsstämpel, ringstorlek ca 18,25/57, vikt ca 3 g

Bruksslitage.

861071

2021-01-16