Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
800 SEK
VAS, 1900-tal, gröntonat glas, reliedekor av dansande kvinnofigurer, höjd 12,5 cm.
Smärre nagg.
861075
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här