Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, 1900-tal, gröntonat glas, reliedekor av dansande kvinnofigurer, höjd 12,5 cm.

Smärre nagg.

861075

2021-01-16