Bordsarmaturer Frankrike

Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSARMATURER, 1 par, förgylld och patinerad brons, Frankrike, 1800-talets slut, empirestil, höjd inkl. skärm ca 46 cm

Nydragen el

861076

2021-01-15