Klubbat för:
8 800 SEK
6 000 SEK
BORDSARMATURER, 1 par, förgylld och patinerad brons, Frankrike, 1800-talets slut, empirestil, höjd inkl. skärm ca 46 cm
Nydragen el
861076
2021-01-15