Skrivbord 1900-talets mitt

Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1960-tal, fanerat i teak och bok, en låda i sarg, höjd ca 75, 95x60 cm

Smärre bruksslitage

861077

2021-01-06