Industrilampa

Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INDUSTRILAMPA, 1960/70-tal, Hanalux, plast och metall, kupa i lackerad plåt, höjd ca 90-135 cm

Bruksslitage

861079

2021-01-06