Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
100 EUR
SALTKAR, silver, otydliga stämplar, Ryssland 1840-tal, bredd 7,3 cm, höjd 3,5 cm, vikt 32 g
skador
861080
2021-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här