Ryskt saltkar 1840-tal

Ryskt saltkar 1840-tal
Ryskt saltkar 1840-tal
Ryskt saltkar 1840-tal
Ryskt saltkar 1840-tal
Ryskt saltkar 1840-tal
Ryskt saltkar 1840-tal

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

100 EUR

SALTKAR, silver, otydliga stämplar, Ryssland 1840-tal, bredd 7,3 cm, höjd 3,5 cm, vikt 32 g

skador

861080

2021-01-03