Golvlampor

Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, Rejmyre armaturfabrik, 1900-talets andra hälft, stomme i mäsing, vridbar arm upptill, höjd ca 131 cm exklusive skärmar.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

861087

2021-01-14