Glasservis

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASSERVIS, 42 delar, 1900-talets andra hälft, 10 vinglas höjd 17,5 cm, 10 champagneglas höjd 19 cm, 10 starkvin- / sherryglas höjd 14 cm, 12 selterglas höjd 7,5 cm

1 vinglas samt 1 starkvin- / sherryglas med nagg, selterglas något mjölkiga

861090

2021-01-09