Ishink glas samt silver

Ishink glas samt silver
Ishink glas samt silver
Ishink glas samt silver
Ishink glas samt silver
Ishink glas samt silver
Ishink glas samt silver
Ishink glas samt silver
Ishink glas samt silver

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ISHINK, silver samt glas, handtaget i sterlingsilver, stämplat CHC 925, glaset i lätt ljusblå ton, höjd ca 13, 12x11 cm

Smärre slitage

861094

2021-01-09