Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ISHINK, silver samt glas, handtaget i sterlingsilver, stämplat CHC 925, glaset i lätt ljusblå ton, höjd ca 13, 12x11 cm
Smärre slitage
861094
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här