Klubbat för:
55 EUR
Utropspris
150 EUR
PENTTI KASKIPURO (1930-2020) "en och en halv potatis", signerad samt daterad 1977, numrerad 34/80, torrnål och akvatint, 19,3x29,7 cm
ej examinerad ur ram
861095
2021-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här