Pentti Kaskipuro etsning

Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning

Klubbat för:

55 EUR

Utropspris

150 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2020) "en och en halv potatis", signerad samt daterad 1977, numrerad 34/80, torrnål och akvatint, 19,3x29,7 cm

ej examinerad ur ram

861095

2021-01-03