LUC (Louis-Ulysse Chopard)

LUC (Louis-Ulysse Chopard)
LUC (Louis-Ulysse Chopard)
LUC (Louis-Ulysse Chopard)
LUC (Louis-Ulysse Chopard)
LUC (Louis-Ulysse Chopard)
LUC (Louis-Ulysse Chopard)
LUC (Louis-Ulysse Chopard)
LUC (Louis-Ulysse Chopard)

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

LUC (Louis-Ulysse Chopard), fickur, silver, innerboett i metall, boettnr 3414, diameter 50 mm, total vikt 80 g

Bucklor, urtavla med skada/lagning, centrumsekund saknar visare, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen

861096

2021-01-06