Spegel 1800-tal Karl Johan

Spegel 1800-tal Karl Johan
Spegel 1800-tal Karl Johan
Spegel 1800-tal Karl Johan
Spegel 1800-tal Karl Johan
Spegel 1800-tal Karl Johan
Spegel 1800-tal Karl Johan
Spegel 1800-tal Karl Johan
Spegel 1800-tal Karl Johan

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets början, Karl Johan, egyptiserande dekor, bronserad och bemålad, ca 158x77 cm

Skador, dekorbitar saknas, senare glas

861098

2021-01-02