Pentti Koivikko oljemålning

Pentti Koivikko oljemålning
Pentti Koivikko oljemålning
Pentti Koivikko oljemålning
Pentti Koivikko oljemålning
Pentti Koivikko oljemålning
Pentti Koivikko oljemålning
Pentti Koivikko oljemålning
Pentti Koivikko oljemålning

Klubbat för:

180 EUR

250 EUR

PENTTI KOIVIKKO (född 1944) pojke som tittar på fåglar, signerad samt daterad -95, olja på dukpannå, 27x13,5 cm

861101

2021-01-03