Såssnipa silver

Såssnipa silver
Såssnipa silver
Såssnipa silver
Såssnipa silver
Såssnipa silver
Såssnipa silver
Såssnipa silver
Såssnipa silver

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÅSSNIPA, silver, Spanien, oidentifierade stämplar, 1900-tal, höjd ca 6 cm, längd ca 17 cm, vikt 150 g

861114

2021-01-06