Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, sent 1900-tal, slipat glas samt bronserad metall, dekor av kottar, höjd 57 cm.
Slitage, en kotte saknas, ej funktionstestade.
861115
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här