Bordslampor 1 par

Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, sent 1900-tal, slipat glas samt bronserad metall, dekor av kottar, höjd 57 cm.

Slitage, en kotte saknas, ej funktionstestade.

861115

2021-01-11