Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen i landskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 30,5x45,5 cm

Lagning, krackelyr, ytskador

861118

2021-01-06