Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen i landskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 30,5x45,5 cm
Lagning, krackelyr, ytskador
861118
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här