Dansmask

Dansmask
Dansmask
Dansmask
Dansmask
Dansmask
Dansmask

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

DANSMASK, troligen Senegal, 1900-tal, trä, metall, höjd 36 cm

Ställvis något slitage

861123

2021-01-06