Claude Flavet akryl på pannå

Claude Flavet akryl på pannå
Claude Flavet akryl på pannå
Claude Flavet akryl på pannå
Claude Flavet akryl på pannå

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

CLAUDE FLAVET (1966-2008): Motiv med figurer, akryl på pannå, signerad och daterad 1971, 69x49 cm

En del slitage och några fläckar.

861125

2021-01-09