Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
CLAUDE FLAVET (1966-2008): Motiv med figurer, akryl på pannå, signerad och daterad 1971, 69x49 cm
En del slitage och några fläckar.
861125
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här