Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

RÖKBORD, 2000-tal, underrede av målat svarvat trä, löst liggande bricka med reliefdekor, diameter 50 cm, höjd 44 cm.

Bruksslitage.

861127

2021-01-11