Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England, signerad H Tate, omkring år 1900, olja på duk, bildmått 38x50 cm
Viss ytsmuts med mindre fläckar
861128
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här