Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England, signerad H Tate, omkring år 1900, olja på duk, bildmått 38x50 cm

Viss ytsmuts med mindre fläckar

861128

2021-01-10