Servisdelar Hertha Bengtsson
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HERTHA BENGTSSON, "Blå Eld", servisdelar, 27 st, Rörstrand, bestående av 7 mattallrikar, 9 assietter, 9 djupa tallrikar, uppläggningsfat, skål
Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma. I övrigt bruksslitage. Två mattallrikar, en assiett, en djup tallrik med nagg medföljer.
861129
2021-01-02