Servisdelar Hertha Bengtsson

Servisdelar  Hertha Bengtsson
Servisdelar  Hertha Bengtsson
Servisdelar  Hertha Bengtsson
Servisdelar  Hertha Bengtsson
Servisdelar  Hertha Bengtsson
Servisdelar  Hertha Bengtsson
Servisdelar  Hertha Bengtsson
Servisdelar  Hertha Bengtsson
Servisdelar  Hertha Bengtsson
Servisdelar  Hertha Bengtsson

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERTHA BENGTSSON, "Blå Eld", servisdelar, 27 st, Rörstrand, bestående av 7 mattallrikar, 9 assietter, 9 djupa tallrikar, uppläggningsfat, skål

Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma. I övrigt bruksslitage. Två mattallrikar, en assiett, en djup tallrik med nagg medföljer.

861129

2021-01-02