Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, enligt uppgift inköpta i Danmark, 1900-talets tredje kvartal, målat stålunderrede med avslut av plastkulor, klädda med plysch, sitthöjd ca 39 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare, klädsel med skador.

861130

2021-01-16