Fåtöljer
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, enligt uppgift inköpta i Danmark, 1900-talets tredje kvartal, målat stålunderrede med avslut av plastkulor, klädda med plysch, sitthöjd ca 39 cm.
Bruksslitage, ställvis hårdare, klädsel med skador.
861130
2021-01-16