Karl Mårtens domherre

Karl Mårtens domherre
Karl Mårtens domherre

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Domherre, signerad, 77/275, färglitografi, bladmått 20x20 cm

861136

2020-12-31