Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
STEN EKELUND (1908-1988), kopia efter August Jernberg: "Den sönderslagna pipan", signerad "Cop Sten Ekelund", olja på duk, ca 46x38 cm
861143
2021-01-01