Man med hatt oljemålning

Man med hatt oljemålning
Man med hatt oljemålning
Man med hatt oljemålning
Man med hatt oljemålning
Man med hatt oljemålning
Man med hatt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

STEN EKELUND (1908-1988), kopia efter August Jernberg: "Den sönderslagna pipan", signerad "Cop Sten Ekelund", olja på duk, ca 46x38 cm

861143

2021-01-01