Fat

Fat
Fat
Fat
Fat
Fat
Fat
Fat
Fat

Klubbat för:

650 SEK

2 000 SEK

PRAKTFAT, porslin, Kina, 1900-tal, ett par, motiv av figurscen, diameter 37 cm

slitage

861152

2021-01-03