Resväska

Resväska
Resväska
Resväska
Resväska
Resväska
Resväska
Resväska
Resväska

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

RESVÄSKA, 1900-talets mitt, läder, monogrammärkt H.L, höjd ca 36, 16x65 cm

Slitage, nycklar saknas, sömmen sprucken i kanterna

861154

2021-01-23