Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
RESVÄSKA, 1900-talets mitt, läder, monogrammärkt H.L, höjd ca 36, 16x65 cm
Slitage, nycklar saknas, sömmen sprucken i kanterna
861154
2021-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här