Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL-ERIK EKSELIUS, soffbord, JOC Vetlanda, 1960-tal, teak, brännmärkt, höjd ca 50, 81x50 cm
Bruksslitage
861155
2021-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här