Karl-Erik Ekselius soffbord

Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, soffbord, JOC Vetlanda, 1960-tal, teak, brännmärkt, höjd ca 50, 81x50 cm

Bruksslitage

861155

2021-01-23