Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets senare hälft, alm, skivor i frostat glas, löstagbar bricka med handtag i stål, höjd ca 65, 74x 44,5 cm

Tryckmärken, bruksslitage

861156

2021-01-23