Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets senare hälft, alm, skivor i frostat glas, löstagbar bricka med handtag i stål, höjd ca 65, 74x 44,5 cm
Tryckmärken, bruksslitage
861156
2021-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här