Matta röllakan

Matta röllakan
Matta röllakan
Matta röllakan
Matta röllakan

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATTA, rölakan, geometriskt mönster, ca 165x250 cm

Slitage, skador på fransar

861157

2021-01-23