Vattentunna koppar

Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VATTENTUNNA, 18/1900-tal, koppar, invändigt förtennad, två hänklar, tappkran, stämplad DTR 28, höjd ca 49, diameter 46 cm

Bruksslitage, ej tillhörande lock medföljer

861158

2021-01-23